Начальник отдела продаж: vmorgay@ukr.net
(068) 621 62 12              

Акция на всю технику

Колонна зерносушарка

Колонна зерносушарка

Потужність: 5-30 т/год

Кількість модулів: 1-3

Загальна ємкість одночасної загрузки (т): 11,2 — 43,2

Середні витрати природного газу (л): 100 — 380

Раніше багато аграріїв для сушки сільськогосподарських культур вибирали зарубіжні мобільні зерносушарки. Основна причина була у якості технологій і відсутності аналогів на нашому ринку.

На сьогоднішній день багатьом вже не досить якості і продуктивності мобільних зерносушарок і вони переходять на стаціонарні сушарки.

При виборі потужного і якісного устаткування фермери зупиняються на шахтних та модульних – колонних зерносушарках, але вибір виробника вже проходить по інших критеріях.

Найбільші виробники закордонних зерносушарок не можу сьогодні конкурувати за цінами на свої технології. Крім того, основні виробники зерносушарок в Україні за декілька десятиліть змогли вивести якість устаткування на новий рівень. І сьогодні такі зерносушарки анітрохи не поступаються польським, французьким і американським зразкам. Якщо врахувати вартість устаткування, запчастин і можливості компанії по технічному і сервісному обслуговуванню, то український виробник цих зерносушарок виграє за усіма критеріями.

Приватне Мале Підприємство»ІНПРОФІТ пропонує Вам співпрацю на вигідних умовах щодо виготовлення по Вашому замовленню зерносушарки високої якості, за короткий термін.

У комплектації модульної зерносушарки «ІНПРОФІТ» входять елементи і системи (металоконструкції, теплогенератори, вентилятори), які розроблені конструкторами підприємства.

Зерносушарки від «ІНПРОФІТ» призначені для важливого етапу в післяжнивній обробці зерна. Наше устаткування збільшує термін зберігання урожаю без псування і втрат, адже правильна сушка виключає самонагрівання, появу плісняви і розмноження комах-шкідників.

Наші зерносушарки шахтного і колонкового типу адаптовані під особливості кліматичної зони та ідеально підходять для сушки зерна з показниками вологості 18-24.

Моделі сушарок виробництва «ІНПРОФІТ» мають малу металоємність і економічні у витраті енергетичних ресурсів. Технічні параметри машин дозволяють отримати на виході живе зерно, що не травмоване і не втратило внаслідок перегрівання свою схожість.

Виготовляються зерносушарки із оцинкованої сталі (за бажанням замовника — нержавіюча сталь).

Завдяки широкому модельному ряду, користувачі в нашій компанії можуть підібрати оптимальну конфігурацію зерносушильного устаткування. Такі установки можуть працювати з різними видами палива (газ, дизель, дрова, відходи тощо), що дуже важливо для споживачів і підвищує економічний ефект від застосування наших агрегатів.

Так як, в основному, наша продукція виготовляється під індивідуальне замовлення, то в кожному окремому випадку враховуються побажання замовника по всіх технічних характеристиках виробу.